MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Każda stacja paliw czy zakład posiadający zbiorniki na paliwo i wydający je pracownikom, powinien być wyposażony w sprzęt do zarządzania zasobami oraz monitorowania poziomu benzyny w zbiornikach. Jakich urządzeń nie może zabraknąć w tego typu systemie?

Jednym z podstawowych elementów jest sonda sprawdzająca pojemność. Najlepiej sprawdzi się wyjątkowo precyzyjny oraz wytrzymały czujnik ultradźwiękowy oferowany przez firmę BM Solutions. Produkt nadaje się do montażu nawet w bardzo dużych zbiornikach i umożliwia ciągły pomiar poziomu cieczy, past lub stałych materiałów sypkich. Obudowa jest odporna na chemikalia i kwasy. Sygnał trafia do odbiornika, który włączy alarm dźwiękowy w momencie, gdy sondy wykryją wyciek, próbę kradzieży lub zbyt niski albo wysoki poziom cieczy. Program może także automatycznie wysłać powiadomienie SMS na wybrany numer telefonu. Sprzęt posiada wyświetlacz ciekłokrystaliczny. Wszystkie oferowane urządzenia mają wymagane atesty i są objęte gwarancją producenta.

Zapewne wielu przedsiębiorców doceni również wysokiej klasy system do zarządzania. Terminal umożliwia precyzyjne odmierzanie paliwa. Jest również wyposażony w zabezpieczenia przed nieautoryzowanym tankowaniem dzięki zastosowaniu kart RFID. Ponadto sprzęt doskonale współpracuje z kamerami przemysłowymi, więc istnieje możliwość prowadzenia także dokumentacji zdjęciowej, która zostanie dołączona do każdego raportu (szablon rozliczeń można dostosować do indywidualnych potrzeb).

Proponowany przez przedsiębiorstwo system kontroli paliwa to doskonały wybór. Firma gwarantuje pomoc w doborze wszystkich urządzeń oraz szybką realizację każdego zamówienia. Dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej.


DANE FIRMY:


  • Telefon: 662 345 987
  • Domena: https://zarzadzanie-paliwem.pl
  • Nazwa: Zarzadzanie-Paliwem.pl
  • Adres: Konstytucji 3 Maja 1
  • Miejscowość: Głogów
  • Kod pocztowy: 67-200

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!